ÚVOD arrow Pozemky Svatoplukovo (okres NITRA)
Individuálna bytová výstavba - Svätoplukovo (okres NITRA) PDF Tlačiť E-mail

pozemky svatoplukovo na predaj

 

 

 

 

 

 

Pre podrobnejšie informácie kliknite na odkazy dole, alebo použite menu vľavo.

     Predaj pozemkov v Svätoplukove pri Nitre. Tento projekt sa týka 29 stavebných pozemkov pre rodinné domy v blízkosti Nitry na okraji dediny Svätoplukovo (10 km od centra NITRY). Pre viac informácií o dedine Svätoplukovo kliknite tu .

    Stavebné pozemky sa nachádzajú v obci Svätoplukovo, časť Horné zemky, na ploche cca 29 000 m2. Svojou polohou predstavujú nezastavané územie obce. Celé územie je ohraničené z juhozápadu miestnou komunikáciou, z juhu susedí s domami v Svätoplukove a na východe sa nachádza Mlynský potok. Severná časť je voľná poľnohospodárska plocha.

    Celá oblasť je tvorená mierne svažitým terénom so stúpaním v smere na severozápad a prevýšením 8m, tj. juhovýchodný,slnečný svah. Územie je rozdelené na 3 ulice. Parcely sú rôznych veľkostí od najmenších 26 x 20 m, t.j. 520 m2 po najväčšiu parcelu, ktorá má rozlohu 2400 m2. Všetky parcely sú pekne presvetlené. Ulice sú navrhnuté, tak aby dochádzalo čo možno k najmenšiemu tieneniu slnka v rámci dňa, spolu so skonom pozemku vytvárajú výborné slnečné podmienky pre všetky parcely. Pre viac informácií o pozemkoch, polohe kliknite tu .

 

Jednotlivé stavebné parcely sú vo výmerách od 520 m2 do 2400 m2. Pre viac informácií o parcelách, rozlohe pozemkov kliknite tu .

Predpokladný začiatok predaja parciel: jeseň 2009

 

Projekt je rozdelený na dve základné časti:

  • vyňatie pôdy z pozemkového fond - parcely boli vyňaté z PF SR a sú stavebnými pozemkami - dokončené
  • výstavba inžinierskych sietí a predaj stavebných parciel - pracuje sa

 

Stav Projektu:

Na dané územie bolo vydané územné rozhodnutie a nadobudlo právoplatnosť v januári roku 2009. Všetky parcely boli vyňaté z Pôdneho fondu Slovenskej Republiky a sú stavebnými pozemkami. Pracuje sa na projektovej dokumentácii k infraštruktúre - projekty ciest, elektriny, plynu vodovodu a kanalizácie.

 

Pre lepšiu predstavu o stave reparcelácie a navrhnutých domoch v tejto fáze viď obrázky nižšie.

 


 
http://www.noali.sk, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting