ÚVOD arrow REKREÁCIA / UBYTOVANIE
Ubytovanie v chatách a apartmánoch - Oravská lesná


Chaty a apartmány Oravská lesná - SnowTravel.sk PDF Tlačiť E-mail

 Ubytovanie na Orave

Kôli veľkému záujmu o ubytovacie služby v chatách a apartmánoch v Oravskej lesnej sme pre Vás vytvorili nový web, www.snowtravel.sk ktorý sa zaoberá výlučne ubytovacími službami poskytovanými firmou NOALI. Na tomto novom webe je podrobná foto-dokumentácia všetkých chát a apartmánov, pôdorysy, aktuálne správy, aktálny cenník,  počasie. Zároveň sme rozšírili portfólio ponúkaných apartmánov o Apartmány centrum a Apartmán Peťo. Sme výlučnými vlastníkmi všetkých nehnuteľností, resp. máme ich v dlhodobom prenájme (niekoľko ročnom), tj neplatíte žiadne poplatky navyše - nie sme cestovná kancelária.

Popis NOVÝCH apartmánov:

Apartmán 1c

Apartmán 1 je 4 lôžkový apartmán, ktorý sa skladá z dvoch izieb a sociálneho zariadenia (sprcha a WC). Súčasťou jednej izby je kuchynský kút. Kuchynský kút je kompletne zariadený, riadom aj potrebným vybavením (el. sporák, chladnička, varná kanvica).

celková kapacita apartmánu je 4 lôžok (moňosť jednej prístelky)

Apartmán 2c

Apartmán 2c je 4 lôžkový apartmán, ktorý sa skladá z dvoch izieb a sociálneho zariadenia (sprcha a WC). Súčasťou jednej izby je kuchynský kút. Kuchynský kút je kompletne zariadený, riadom aj potrebným vybavením (el. sporák, chladnička, varná kanvica).

celková kapacita apartmánu je 4 lôžok (moňosť jednej prístelky)

Apartmán 3c

Apartmán 3c je 2 lôžkový apartmán, ktorý sa skladá z izby a sociálneho zariadenia (sprcha a WC). Súčasťou veľkej izby je kuchynský kút. Kuchynský kút je kompletne zariadený, riadom aj potrebným vybavením (el. sporák, chladnička, varná kanvica).

celková kapacita apartmánu je 2 lôžka (možnosť dvoch prístelok)

Apartmán Peťo

Apartmán Peťo je 4 lôžkový apartmán, ktorý sa skladá z dvoch izieb a sociálneho zariadenia (sprcha a WC). Súčasťou jednej, vačšej izby je kuchyňa a jedálenský kút (stôl a 4 stoličky). Kuchyňa je kompletne zariadená, riadom aj potrebným vybavením (el. sporák, chladnička, varná kanvica).

Rozloženie postelí je nasledovné - v spálni je manželská posteľ a dve samostatné postele. Vo väčšej izbe, ktorej súčasťou je aj kuchyňa sú dve rozkladacie sedačky. Postele je možné presúvať a spraviť dve dvojposteľové izby, bez prísteliek. V apartmáne nie je mikrovlnka, rádio a TV - možné doplnenie po dohode.

celková kapacita apartmánu je 4 lôžok (možňosť dvoch prístelok)

 

 

 
Predaj Pozemkov - SVATOPLUKOVO (10 km od NITRY) PDF Tlačiť E-mail

Predaj pozemkov v Svatoplukove, okres NITRA

 Ceny pozemkov od 17 000 EUR (512 142 SKK) !!

    Predaj pozemkov v Svätoplukove pri Nitre. Tento projekt sa týka 29 stavebných pozemkov pre rodinné domy v blízkosti Nitry na okraji dediny Svätoplukovo (10 km od centra NITRY). Pre viac informácií o dedine Svätoplukovo kliknite tu .

    Stavebné pozemky sa nachádzajú v obci Svätoplukovo, časť Horné zemky, na ploche cca 29 000 m2. Svojou polohou predstavujú nezastavané územie obce. Celé územie je ohraničené z juhozápadu miestnou komunikáciou, z juhu susedí s domami v Svätoplukove a na východe sa nachádza Mlynský potok. Severná časť je voľná poľnohospodárska plocha.

    Celá oblasť je tvorená mierne svažitým terénom so stúpaním v smere na severozápad a prevýšením 8m, tj. juhovýchodný,slnečný svah. Územie je rozdelené na 3 ulice. Parcely sú rôznych veľkostí od najmenších 26 x 20 m, t.j. 520 m2 po najväčšiu parcelu, ktorá má rozlohu 2400 m2. Všetky parcely sú pekne presvetlené. Ulice sú navrhnuté, tak aby dochádzalo čo možno k najmenšiemu tieneniu slnka v rámci dňa, spolu so skonom pozemku vytvárajú výborné slnečné podmienky pre všetky parcely. Pre viac informácií o pozemkoch, polohe kliknite tu .

 

Jednotlivé stavebné parcely sú vo výmerách od 520 m2 do 2400 m2. Pre viac informácií o parcelách, rozlohe pozemkov kliknite tu .

 

Inžinierske siete, ktoré budú vybudované pri pozemkoch:

- Splašková Kanalizácia

- Dažďová kanalizácia realizovaná drenážnym potrubím zvedeným do 4 studní

- Vodovod

- Rozvody elektriny spolu s novou trafostanicou

- spevnená komunikácia s prvou vrstvou kameniva

 

Súčasný stav realizácie obytného súboru:

- Platné územné rozhodnutie na výstavbu 29 rodinných domov.

- Vykosené koridory pre cesty

- Skrývka ornice naplánovaná na 24.8. 2009

- Príprava Stavebného povolenia pre inžinierske siete

 

 

 

 

 
http://www.noali.sk, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting